Şirketimiz,

2005 yılında kurulan Kızılırmak Kağıt,Türkiye'de küçük ve orta ölçekli firmalara "Zamanında Kağıt Teslimi"hedef olarak benimseyen bir firma olarak kurulumuştur.

Kızılırmak Kağıt %100 yerli ortaklı bir firma olup,hissedarları Ahmet Deniz Kızılırmak tarafından faaliyete geçirilmiştir. 

Kızılırmak Kağıt, Türkiye'deki yayın, matbaa ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli firmalara hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Vizyonumuz

Kızılırmak Kağıt olarak toptan satışta Türkiye ve çevre ülkelere yayılma ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en yakın olmak istemektedir.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında, müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek; çalışanlarına, iş ortaklarına ve hissedarlarına uzun ömürlü ve tatmin edici getiriyi sağlayarak, büyüme ve operasyonel karlılıkta sektör liderliğini sürdürebilmekamacındadır. 

Stratejilerimiz

Kızılırmak Kağıt, stratejilerini, misyonu doğrultusunda, faaliyet gösterdiği ülkelerin toptan satış standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırılmaktadır.

Ana stratejimiz müşterilerimize modern, güvenilir, ekonomik ve yüksek kalitede hizmet sunmaktır